Seuraava kotiottelu

21.07.2019

17:00
Fera
Lapuan_Virkia

kotiottelu

31.07.2019

18:00
Fera
Pesakarhut_Pori

kotiottelu

04.08.2019

17:00
Fera
Pesa_Ysit_Lappeenranta

Maakuntasarja

Joukkue

 

Valmentaja Laine Iida +358 400 688092
iidu.laine(at)hotmail.com
Valmentaja Järviluoma Jari
Joukkueenjohtaja Lähdeniemi Anu +358 41 5860548
Rahastonhoitaja Tähtinen Laura +358 40 9309945
Huoltajat Lamppu Kirsti
Nurmi Satu
Pelaajat
Heikku Taru
Isosalo Sanna
Korri Riina
Kuusinen Jemina
Lampi Iida
Lamppu Nea
Lomppi Juulia
Lähdeniemi Anu
Nikkonen Elli
Tuisku Johanna
Tähtinen Laura
Valta Salli
Wahlqvist Essi

Ottelut

Maakuntasarja 2019 – lounaislohko

 

Tulospalvelu: Maakuntasarja – lounaislohko

Kotipelit
Pvm Ottelu
to 23.5. Rauma – Köyliö 2-0 (5-1, 21-0)
la 25.5. Rauma – Pöytyä 2-0 (11-0, 6-4)
ke 3.7. Rauma – Kokemäki
ti 30.7. Rauma – Ulvila
la 10.8. Rauma –  Kankaanpää
to 15.8. Rauma – Laitila
ti 27.8. Rauma – Pori
la 7.9. Rauma – Tampere

 

Vieraspelit
Pvm Ottelu
to 16.5. Laitila – Rauma 0-2 (1-2, 4-12)
ti 11.6. Kankaanpää – Rauma 2-0 (6-3, 9-5)
ma 17.6. Pori – Rauma 1-2 (10-6, 3-7, 0-1)
su 14.7. Tampere – Rauma
la 3.8. Pöytyä – Rauma
ti 20.8. Köyliö – Rauma
su 1.9. Kokemäki – Rauma
ti 3.9. Ulvila – Rauma

 

Talkoovuorot

Tästä linkistä suoraan ottelutapahtumaohjeeseen.

 

 

 

Tuomarivuorot

Tästä linkistä suoraan tuomarivuoroihin

 

Tästä linkistä suoraan pallotyttövuoroihin

 

 

Yhteistyökumppanit

 

Kuvahaun tulos haulle cameo boutique

 

© Fera 2019

Tallbo Ravintolat
Jalonen Yhtiöt
Rauman Lukko
Wanhan Rauman Kellari
Euroports
Sata-Seri oy
Lääkärikeskus Minerva
Marva Media
S-keula
OP Länsi-Suomi
Topteam
Friski
Rauman Tehopakkaus
Laitilan Wirvoitusjuomatehdas
Lähitapiola
Satasairaala
Hotelli Vanha Rauma
Fazer
Velec Oy
Lyttylän Liikenne
Hollming
Suomen Sairaalatukku
Timantti Nieminen
Kongsberg
Rauman Offsetpaino
Rauman Pihapojat
Remonttirauma
Kivikylän
Hovi Sale
Posiva
Työvaatetalo
FresCo
Alfa Laval
KollanPojat
Rauman kaupunki
Pyörä Nurmi
Rauman Satama
Noname
Karhu
TVO
RTK-palvelu