Seuraava kotiottelu

03.07.2020

18:00
Fera
Seinajoen_Maila-Jussit

kotiottelu

17.07.2020

18:00
Fera
Pesakarhut_Pori

kotiottelu

19.07.2020

13:00
Fera
Kempeleen_Kiri

kotiottelu

02.08.2020

17:00
Fera
Hyvinkaan_Tahko

kotiottelu

07.08.2020

18:00
Fera
Pesa_Ysit_Lappeenranta

kotiottelu

16.08.2020

17:00
Fera
Lapuan_Virkia

kotiottelu

19.08.2020

17:30
Fera
Mynamaen_Vesa

D1-tytöt

Joukkue

Valmentaja Mikko Hakala +358 44 731 3239
mikko.hakala(at)dna.fi
Valmentaja Tiina Andreasen +358 44 301 6190
tiina.andreasen(at)gmail.com
Joukkueenjohtaja Sanna Uusitorppa +358 40 583 9609
sanna.heino(at)dnainternet.net
Rahastonhoitaja Minna Kopra
Hanna Ismälä
Huoltajat Sari Heikku
Tuula Andreasen
 Pelaajat Andreasen Elviira
Anttila Eevi
Hakala Anni
Heikku Tiina
Kaunonen Nella
Kopra Maija
Lomppi Aino
Mattila Inna
Uusitorppa Martta
Vene Ella

Kummipelaajat:

Ottelut

Harkkapelit:

su 8.3. Fera D1 – LaJy

su 15.3. Fera D1 – Pesäkarhut

su 3.5. Kevätturnaus Helsingissä

Leirit

 

Harjoitusleiri 28.-29.3. Varalan urheiluopisto, Tampere

 

Etenee  5.-7.6.2020 Kankaanpää

Suurleiri 5.-10.7.2020 Rauma

Talkoovuorot

PVM            PELI                                       KIRJURI         TAULU          TAKAR.+PULLAT   BUFFETTI

17.6. klo 18 Fera D1 – Fera D2                  Anttila          Heikku          Kopra                Andreasen

30.7. klo 18 Fera D1 – MyVe D                  Lomppi        Mattila          Uusitorppa        Vene

11.8. klo 18 Fera D1 – LaJy D1                  Andreasen    Anttila          Lomppi              Kopra

20.8. klo 18 Fera D1 – Pori D mustat         Mattila         Vene            Uusitorppa         Heikku

27.8. klo 18 Fera D1 – Pori D punaiset      Lomppi        Kopra           Mattila               Anttila

Tuomari- ja pallotyttövuorot

TUOMARIVUOROT:

Ma 15.6. klo 18 TSU Stadion TT Elviira

Ma 22.6. klo 18 E2 Lähdepelto PT Eevi, 2T Anni

Su 28.6. klo 17 NMK Ota2 3T Tiina

Ma 29.6. klo 18 E2 Lähdepelto ST Aino, 2T Inna

Su 12.7. klo 15 C2 Ota2 2T Martta, 3T Ella

Su 5.7. klo 12.30 NSS Stadion TT Ella

Ke 8.7. klo 18 F Lähdepelto PT Inna, ST Martta

Ti 14.7. klo 18 E1 Lähdepelto ST Tiina, 2T Aino

PALLOTYTTÖVUOROT:

Ke 1.7. klo 18 NSU Elviira, Eevi, Anni, Tiina ja Maija

Ke 19.8. klo 18 NSU Aino, Inna, Martta, Ella ja Elviira

© Fera 2020

RTK-palvelu
Wanhan Rauman Kellari
Rauman Tehopakkaus
Jalonen Yhtiöt
Suomen Sairaalatukku
Mr Jones
Noname
Hyvinvoinnin Walimo
TVO
Posiva
Hotelli Vanha Rauma
Konttorimix Oy
Kivikylän
FresCo
KollanPojat
Rauman Pihapojat
Olvi
Lähitapiola
Alfa Laval
Tallbo Ravintolat
Timantti Nieminen
Kotipizza Wanha Rauma
Euroports
Friski
Gutz
Rauman Lukko
Rauman Satama
Lyttylän Liikenne
RaumHair
Ravintola Kapteenin Huone
Sata-Seri oy
Rauman kaupunki
Topteam
Keula
Raumaster
Satasairaala
Pyörä Nurmi
Kuntomax
Lääkärikeskus Minerva
OP Länsi-Suomi
Karhu